معرفی نسخه طلایی و قرمز گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ آی تی

سامسونگ به طور رسمی از رنگهای طلایی و قرمز گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس (+Samsung Galaxy S9 & Galaxy S9) رونمایی کرد که “Sunrise Gold” و “Burgundy Red” نام دارند.

سامسونگ از رنگ های طلایی و قرمز دو فبلت پرچمدار خود یعنی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی کرد تا بدین وسیله فروش این دو دستگاه را افزایش دهددر گذشته این دو گوشی در رنگهای مشکی (Midnight Black)، خاکستری (Titanium Gray)، آبی (Coral Blue) و بنفش ( Lilac Purple) عرضه شده بودند و اکنون بعد از گذشت مدت زمان اندک،دو رنگ جدید قرمز و طلایی از این دو گوشی معرفی شده اند.

 

سامسونگ گفته است که رنگ Burgundy Red از عمیق ترین رنگ های قرمز است و افزایش غلظت موجب براق شدن آن شده است.با اینکه گلکسی اس ۸ هم با این رنگ رونمایی شده بود،اما نخستین باری است که از رنگ Sunrise Gold استفاده می شود و ظاهر لوکس را به پرچمدار سامسونگ داده است.سامسونگ اعلام کرده است که نسخه قرمز شرابی رنگ گلکسی اس ۹ از اواخر ماه جاری میلادی در دو کشور چین و کره جنوبی عرضه خواهد شد.

همچنین نسخه طلایی رنگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس در کشورهای آلمان، استرالیا، هنگ‌کنگ، شیلی، روسیه، مکزیک، اسپانیا، تایوان، ویتنام و امارات متحده عربی در دسترس قرار خواهد گرفت.بعد از آن در بازار دیگر کشورها هم فروخته خواهند شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم